Thor Karanlık Dünya:Thor The Dark World Film Tanıtımı

2013-09-27 00:47:00
Thor Karanlık Dünya:Thor The Dark World Film Tanıtımı
 
 
 
Thor Karanlık Dünya:Thor The Dark World Film Tanıtımı
 
Film 01 kasım 2013 Türkiye de vizyona girecek Aksiyon Macera Fantastik konulu bir filmdir.
 
İMDB puanı:Henüz oylanmadığı için yayınlanmamıştır.
 
Filmin konusu gelcek olursak:Marvel şirketinin Thor: The Dark World Filminde Thor un sinemadaki devasa macerası,dünyayı ve 9 Diyarları yaşı kainatın yaşına denk olan karanlık bir düşmandan kurtulmak için verdiği savaş mücadelesini anlatıyor.Marvel ın Thor ve Yenilmezlerden sonra ki bu filmde Thor
 
Gezegenin her yerinde düzeni sağlamak için savaşaçaktır ama intikam peşindeki Melakith in başını çektiği bu yarış,kainatı yeniden karanlığa çekmek için iş başına geri dönüyor.Odin ve Asgard ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla kafa kafaya gelecek olan Thor şimdi en ıssız ve tehlikeli bir o kadarda özel yolculuğuna çıkmış olacak.
Bu yolculuk,onu Jane Foster la yeniden biraraya getirecek ve herkesi kurtarması için her şeyini feda etmek zorunda bırakılacaktır.
 
Başrollerinde Natalie Portman,Chris Hemsworth,Stellan Skarsgård,Tom Hiddleston,Christopher Eccleston,Idris Elba,Kat Dennings,Zachary Levi,Adewale Akinnuoye-Agbaje,Ray Stevenson,Jaimie Alexander,Tadanobu Asano,Rene Russo ve Odin rolünde Anthony Hopkins’in oynadığı Thor: The Dark World ün yönetmenliğini yapan Alan Taylor,yapımcılıgını ise Kevin Feige üstleniyor.
 
Film,Don Payne in bir eserinden alınıyor.Senaryo ise Christopher Yost ve Christopher Markus Stephen McFeely ye aittir.Senaryo,ilk kez 1962 ağustosun da yayınlanan çizgi roman Journey into Mystery de karşımıza çıkmış,Marvel in kalıplaşan Süper kahramanı Thor a dayanıyor.
 
Thor: The Dark World Marvel şirketinin bir yapımı ve filmin idari yapımcıları ise Louis D’Esposito,Stan Lee, Victoria Alonso, Alan Fine,Craig Kyle ve Nigel Gostelow.
 
Film 1 kasım 2013 Türkiyede vizyona girecek bu mükemmel macera dolu filmi kaçırmayın 
 
iyi seyirler.
 
Filmden bir kare paylaşalım.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz