Mumluk Arkasında Behind the Candelabra Film Tanıtımı

2013-10-19 19:48:00

Mumluk Arkasında Behind the Candelabra Film Tanıtımı

 

Mumluk Arkasında Behind the Candelabra Film Tanıtımı

 

Film 21 Mayıs 2013 Fransa da vizyona girmiş olan Biyografi,Dram,Romantik konulu Dili İngilizce olan 118 dakikalık bir filmdir.
 
Filmin İMDB puanı ise:
 
7,0 14 bin kişi oy kullanmış.
 
Filmin Konusuna gelecek olursak:
 
Elvis’ten, Elton John’dan, Madonna’dan ve Lady Gaga’dan önce Liberace vardı: usta bir piyanist, inanılmaz bir şovmen ve sahne ve televizyonun göz alıcı Starı.Şovmenlikte,ışığıyla ve abartıyla özdeşleşmiş bir ad olan Liberace izleyicilerin onu sevmesine ve 40 senelik kariyeri
boyunca ona sadık bir hayran kitlesi oluşturması neden olan dünyaca şöhretli bir artistti.
 
Liberace hem sahnede hem de sahne dışında aşırı durumlarda bir hayat sürdü.1977 senesinin yazında,yakışıklı ve genç yabancı Scott Thorson soyunma odasına girdi ve aralarındaki yaş farkına rağmen ve farklı hayatlara ait olmalarına rağmen,aralarında beş sene sürecek bir aşk başladı.
Behind the Candelabra, bu ilişkinin kamera arkasını Las Vegas’taki Hilton Hotel’de tanışmalarından acı ayrılıklarına kadar her şeyiyle anlatıyor.
 
Steven Soderbergh’in yönettiği, Michael Douglas'ın ünlü müzisyen Liberace’i, Matt Damon'ın ise onun sevgilisi Scott Thorson’ı canlandırdığı film 26 Mayıs'ta HBO’da yayınlanacak.
 
İyi Seyirler.
 
 
Filmin Senaryosu: Richard LaGravenese, Scott Thorson
 
Filmin Yapımcıları: Jerry Weintraub
 
Firma: HBO Films
 
Çekim Yeri: Santa Clarita, California, USA
 
Film den birkaç görüntü paylaştım.
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz