İki Kafadar Chinese Connection Film Tanıtımı

2013-10-09 18:58:00

İki Kafadar Chinese Connection Film Tanıtımı

İki Kafadar Chinese Connection Film Tanıtımı

Film 11 Ekim 2013 Türkiyede vizyona girecek olan Komedi konulu Dili Türkçe olan 90 dakikalık bir filmdir.
 
Filmin İMDB puanı henüz yoktur.
 
Filmin Konusuna gelelim:
 
Çoçuklarından bu yana Mahmutpaşa Pasajın da çalışmakta olan Altan ve Şükrü artık çıraklığı bırakıp kendi işlerini yapmanın vaktinin geldiğini karar verirler.Bu piyasadaki tanınmış tefecilerden biri olan Fadıl dan yüklü bir miktarda 
borç alan iki arkadaş,kurdukları  yeni şirketlerinde Çin den gelen malzemeleri satmaya başlarlar.Bir sene boyunca sattıkları hiçbir Çin malından kar edemezler hatta baya bir zararları vardır.
 
Şirket battı batacak duruma gelir böyle giderse borçlarınıda ödeyemez duruma geleceklerdir.Yakından tanıdıkları Mümtaz ın bir teklifte bulunur ve onları Çinden tablet getirmeye ikna eder.Çin deki şirket sahibiyle anlaşmaya varılır ve ürünler gelmeye başlar.
Başlangıçta her şey yolunda  gibi görünürken, kısa zaman sonra tabletlerle ilgili gizli bir gerçeğini öğrenirler.İki arkadaş,kurdukları bu şirketin yanlızca bir paravan şirket olduğunu ve bu paravanın arkasında Mümtaz ın kirli işler çevirdiğini anlarlar.
Şimdi hem tabletten şikayetçi olan müşteriler de dahil olmak üzere kaçmak zorunda oldukları birçok kişi vardır bu yolculuk hiç te kolay olmayacaktır iki arkadaş için.
 
Gökhan Erkun un Yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise İlker Aksum,Gökçe Özyol,Murat Akkoyunlu,Öykü çelik,Settar Tanrıöğen,Sinan Ergin gibi oyuncular yer alıyor.
 
İyi Seyirler.
 
Film den birkaç görüntü paylaştım.
 
 

0
0
0
Yorum Yaz