Die Vampirschwestern Vampir Kız Kardeşler Film Tanıtımı

2013-10-01 23:12:00

Die Vampirschwestern Vampir Kız Kardeşler Film Tanıtımı

Die Vampirschwestern Vampir Kız Kardeşler Film Tanıtımı

Film 20 Eylül 2013 Türkiye de vizyona girecek olan Macere,Komedi,Dram,Aile,Fantastik konulu dili Almanca olan 97 dakikalık bir filmdir.
 
Filmin İMDB puanı:5,6 54 kişi oy kullanmış.
 
 
Filmin konusuna bakalım:
 
 
Bindburg eyaletinde güzel bir yaz günü yeni misafirler varmış.Bir otobüsün kapısı açılır ve içinden 4 kişilil bir aile çıkar.Anne,Baba ve 12 yaşlarındaki iki kız kardeşten oluşan sevimli bu ailenin büyük bir sırrı vardır.
Anne dışında diğerlerinin teni solgun,giyim tarzları bir acayiptir.Bay ve Bayan Tepes iki kızlarıyla yeni hayatlarına Bindburg eyaletinde devam etmeyi düşünürler.Büyük sırları Bayan Tepes dışında Bay Tepes ve iki kızkardeşin
varpir olmasıdır.12 yıl boyunca Transilvan yada yaşadıktan sonra Bayan Tepes in ısrar ettiği Almanya ya taşınmaya karar vermişlerdir.
 
Kızkardeşlerin günlük yaşama ayak uydurmaları gerekmektedir çünkü onlar vampirdir normal insan değillerdir.Her genç kız gibi okula gidicekler.Gündüz yaşamlarına devam etmeleri için güneş gözlüğü takmak ve güneşten bedenlerini
korumak zorundadırlar.Bunların hepsinden berbat olan şey sırlarını kimse bilmemesi gerek,normal davranarak arkadaş bulmayı çalışmaktadır.Sırları ortaya çıkarsa,o güzelim hayatları bir anda rüya ya dönüşecektir.
 
Filmin Yönetmeni: Wolfgang Groos
 
Filmin Senaryosu: Ursula Gruber, Franziska Gehm
 
Müzik: Helmut Zerlett
 
Filmin Görüntü Yönetmeni: Bernhard Jasper
 
Filmin Yapımcıları: Jens Oberwetter, Ulrike Putz, Jakob Claussen
 
Çekim Yeri: Gelsenkirchen, North Rhine - Westphalia, Germany
 
İyi seyirler
 
Filmden birkaç kare paylaştım.

 

0
0
0
Yorum Yaz