Benim Annem Bir Dinazor Dino Time Film Tanıtımı

2013-10-20 23:01:00
Benim Annem Bir Dinazor  Dino Time Film Tanıtımı
 
 
 
Benim Annem Bir Dinazor  Dino Time Film Tanıtımı
 
 
Film 7 Aralık 2012 Türkiye de vizyona girmiş olan Animasyon,Macera,Komedi Konulu Dili İngilizce olan bir filmdir.
 
Filmin İMDB puanı ise: 3,8  305 kişi oy kullanmış.
 
 
Filmin Konusuna gelecek olursak:
 
Zamanda yolculuk yapan 3 çocuğun macerası.Bu üç çoçuk bir anda kendilerini 65 milyon sene öncesinde bir dinazor tarafından bakılıp büyütülerek bulurlar.
 
Ernie ve en yakın dostu Max le birlikte,Dinazor Müzesindeki güvenliği atlatarak çok gizli bir fosilin sergisine girmeye başarırlar.Bu sırada Julia güvenlik alarmını devreye sokunca,bir grup beceriksiz güvenlik görevlileri peşine düşerler.
Ernie nin roketli kaykayı onları değerli dinozor fosillerinin bulunduğu yere götürür ve orada güvenlik görevlilerine yakalanırlar.
 
Bu olayın üstüne dışarıda dolaşması yasaklanan Ernie,Maxlerin  evine kaçar.Max in dahi babasının icat ettiği yumurta şeklinde bir mekanizma geliştirmiştir.Bu mekanizma her ne kadar defalarca denenip çalışmasa da,zamanda yolculuk yapmak 
sebebiyle geliştirilmiştir.Julia iki çocuğu yakalamak için aniden içeri daldığı zamanda,hemen bir kaos yaşanır ve zaman makinası aktif hale  gelir.Zaman makinasının kapıları bu üç veledin üzerine kapanmıştır.
 
Yolculuk bittiğinde ve makinanın kapaklarını açtıklarını kendilerini yemyeşil bir vadide,dinazorların arasında bulurlar.
 
İyi Seyirler.
 
Filmin Yönetmeni: Yoon-suk Choi, John Kafka
 
Filmin Senaryosu: Adam Beechen, James Grece, Jae Woo Park
 
Müzik: Stephen Barton
 
Filmin Yapımcıları: Robert Abramoff, Joonbum Heo, David Lovegren
 
Firma: CJ Entertainment, Myriad Pictures, Toiion
 
Film den birkaç görüntü paylaştım.
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz